KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16123161
nr 1612 3161
Akvareller
6 st, Stockholmsmotiv, Signerad, olika konstnärer, yttermått inklusive ram: ca 30x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:29:47
14/4 23:17:46
100 kr
15/4 10:41:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor